Bricka 1800-tal

Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, plåt, 1800-talets mitt, polykromt bemålad med dekor av blommor, 73x45 cm

Bruksslitage

475918

2017-07-28