Väggskåp i fornnordisk stil
2017-07-28
475919
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGSKÅP, 1900-talets början, fornnordisk stil, träskuren dekor i form av drakar, invändigt med hyllplan samt draglåda, höjd 51, 32x16 cm
Smärre slitage, nyckel fast i skåpet