Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): I min ateljé, signerad Harald Sallberg, torrnål, bildyta 28x23,3 cm

Gulader, lös i ram

475925

2017-07-28