Claude Weisbuch färglitografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): (3) Hästmotiv, signerade Weisbuch, samtliga numrerade 167/250, färglitografier, 48,5x65 cm

475929

2017-07-28