Bordsur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSUR, Kienzle, 1940-tal, märkt på urtavlan och brickmärkt på baksidan, hölje i trä, nyckel finns, höjd ca 22, längd 32 cm.
Luckans gångjärn sitter löst. Slitage. Funktionen garanteras ej.
475943
2017-07-28