Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BORDSUR, Kienzle, 1940-tal, märkt på urtavlan och brickmärkt på baksidan, hölje i trä, nyckel finns, höjd ca 22, längd 32 cm.

Luckans gångjärn sitter löst. Slitage. Funktionen garanteras ej.

475943

2017-07-28