Endre Nemes emaljverk sommar
Klubbat för:
37 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad Endre Nemes 1961, polykrom emalj på plåt, bestående av 16 objekt, totalmått ca 244x488 cm, stålställning för upphängning medföljer
Nagg kan förekomma
475962
2017-07-28