Endre Nemes emaljverk sommar

Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar
Endre Nemes emaljverk sommar

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad Endre Nemes 1961, polykrom emalj på plåt, bestående av 16 objekt, totalmått ca 244x488 cm, stålställning för upphängning medföljer

Nagg kan förekomma

475962

2017-07-28