Buddha gips

Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips
Buddha gips

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, gips, Japan, 1900-tal, bronserad och patinerad, höjd ca 28 cm

Slitage

475965

2017-07-28