Rubert Soysa oljemålning

Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning
Rubert Soysa oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUBERT SOYSA (samtida): Komposition med kvinna och man, signerad E.R. Soysa, olja på duk, ca 128x82 cm

475969

2017-07-29