Certina herrarmbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 14 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, boettnr. 115.9299.65, armband i stål och gulddoublé (ej original), diameter 33,5 mm

Går ej (troligtvis batteri), SAV garanterar ej för funktionen, bruksslitage

475972

2017-07-29