Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1930-tal, mahognyfanér, dörrpar med bakomvarande barinredning, högre benställning, höjd ca 110, 85x45 cm
Fanérlagningar, visst slitage, spegel med spricka
475989
2017-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här