Hjortzberg Henning Hedlund Elgström Fougstedt 6 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID FOUGSTEDT OLLE HJORTZBERG, GÖSTA HENNING, BERTIL BULL HEDLUND, OSSIAN ELGSTRÖM (2), 1900-tal, 5 st signerade, etsningar, varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck 1 Elgström osignerad

475990

2017-07-28