Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNA, flintgods, Gustafsberg, 1830-tal, mediciformad, dekor av kartusch med Ulriksdals samt Rosendals slott i underglasyrblått, stämplad "Gustafsberg", höjd ca 30 cm
Foten med lagning
476017
2017-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här