Urna Gustavsberg Sommar

Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar
Urna Gustavsberg Sommar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, flintgods, Gustafsberg, 1830-tal, mediciformad, dekor av kartusch med Ulriksdals samt Rosendals slott i underglasyrblått, stämplad "Gustafsberg", höjd ca 30 cm

Foten med lagning

476017

2017-07-29