Alfred Manessier Juan Vilacasas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 213/300, färglitografi, bildmått ca 22x16 cm, Juan VILACASAS (1920-2007), signerad och daterad Vilacasas -61, 5/10, färgetsning, bildmått ca 14,5x21,5 cm

Oramade, gulnader, fläckar

476018

2017-07-28