Bergèrer 1 par Louis XV-stil
2017-07-29
476019
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERGÈRER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, förgyllda, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, lösa kantband