Matbord med stolar i chippendalestil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD med 3 iläggsskivor, 6 stolar, Chippendale-stil, 1900-tal, skuren dekor med claw and ball-fötter, bordets höjd 75, 148x105 total längd 310 cm

Smärre slitage

476021

2017-07-29