Carl Wilhelmson etsning

Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928): Sjömän, signerad C. Wilhelmson, plåtsignatur CW 19, etsning, ca 28,5x21,5 cm

Oramad, gulnader

476023

2017-07-28