Soffa fåtöljer rokokostil

Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, träskuren dekor, betsat lövträ, soffans längd 182, sitthöjd ca 46 cm

Smärre bruksslitage

476039

2017-07-29