Våg 1900-tal
2017-07-29
476057
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÅG, 1900-tal, fodral i svärtat trä, metallvåg med vikter, höjd 31, 15x27,5 cm
fodral med bruksslitage