Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÅG, 1900-tal, fodral i svärtat trä, metallvåg med vikter, höjd 31, 15x27,5 cm
fodral med bruksslitage
476057
2017-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här