Våg 1900-tal

Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal
Våg 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÅG, 1900-tal, fodral i svärtat trä, metallvåg med vikter, höjd 31, 15x27,5 cm

fodral med bruksslitage

476057

2017-07-29