Oljemålning porträtt

Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Porträtt av gossebarn, olja på duk, ca 46x36 cm

Färgbortfall, slitage, fernissa

476149

2017-07-30