Skänkskåp med spegel

Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel
Skänkskåp med spegel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNKSKÅP med spegel och sidohyllor, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i mahogny samt massiv mahogny, skuren dekor med växter, 4 lådor, höjd 240, 183x62 cm

En låskista samt nyckel saknas, skador och lagningar

476158

2017-07-31