Skänkskåp med spegel
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNKSKÅP med spegel och sidohyllor, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i mahogny samt massiv mahogny, skuren dekor med växter, 4 lådor, höjd 240, 183x62 cm
En låskista samt nyckel saknas, skador och lagningar
476158
2017-07-31