Skänk samt vitrin
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, Skänk och vitrin, omärkt, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, vägghängt vitrinskåp med uppskjutande krön, skåp med dörrar samt lådor, mått skåp höjd ca 96, 144x43, mått vitrin höjd ca 71, 80x25 cm
Smärre slitagea
476164
2017-07-30