Skänk samt vitrin

Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin
Skänk samt vitrin

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, Skänk och vitrin, omärkt, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, vägghängt vitrinskåp med uppskjutande krön, skåp med dörrar samt lådor, mått skåp höjd ca 96, 144x43, mått vitrin höjd ca 71, 80x25 cm

Smärre slitagea

476164

2017-07-30