Åmells matgrupp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÅMELLS, matgrupp, 5 dlr, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bord med 1 iläggsskiva, 5 stolar med stoppad textilklädd sits, höjd ca 74, diameter 117, längd med skiva 165 cm
Visst slitage
476171
2017-07-30