Ida Gisiko Spärck oljemålning

Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning
Ida Gisiko Spärck oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IDA GISIKO SPÄRCK (1859-1940) landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 40x70 cm

Krackelyr, visst färgbortfall

476180

2017-07-30