Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IDA GISIKO SPÄRCK (1859-1940) landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 40x70 cm
Krackelyr, visst färgbortfall
476180
2017-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här