Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, rokokostil, 1 par,Torsten Sylvéns verkstad, brännmärkta med S, 1900-talets mitt, stoppade med textil klädsel, sitthöjd ca 44 cm,
Smärre slitage
476195
2017-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här