Staffan Ullström akvarell Lodjur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): Lodjur i vinterskrud signerad och daterad Staffan Ullström, akvarell/gouache på kartong, ca 27,5x40 cm

Oramad

476226

2017-07-31