Oscar Björk oljemålning

Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Vilande kvinna med bok, signerad O. Björck, olja på duk, ca 49x40 cm

476234

2017-07-31