Lennart Sand litografier
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART SAND (född 1946): Skisser efter naturen och på sten ritade, inbunden mapp med litografier, signerad och numrerad 643/690, samt 2 st. lösa färglitografier vardera signerade och numrerade av konstnären -89 73/190
Mycket gott skick
476235
2017-07-30