Lennart Sand litografier

Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Skisser efter naturen och på sten ritade, inbunden mapp med litografier, signerad och numrerad 643/690, samt 2 st. lösa färglitografier vardera signerade och numrerade av konstnären -89 73/190

Mycket gott skick

476235

2017-07-30