M Pyk Tigrar
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MADELENE PYK (född 1934), Tigrar, signerad och numrerad 60/200, färglitografi, bildmått ca 27x16 cm
Kuntoraportti
476250
Päivämäärä:
2017-07-31