AY-O Olympic Games 1988 sommar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AY-O (Japan, född 1931):
Olympic Games-Fjärilsim, signerad Ay-O-88, serigrafi, numrerad 61/100, färgserigrafi, edition Galerie Börjeson, bildmått 46 x 66 cm

476254

2017-07-31