Eduard Engelbrechten väggpendyl
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EDUARD ENGELBRECHTEN, väggpendyl, urfabrikör i Stockholm 1815-1845, träskuren dekor, förylld samt bronserad, ca 95x68 cm, pendel och nyckel finns
Ombronserad, skador och lagningar, lösa delar medföljer
476270
2017-07-31