Claes Caspersson

Claes Caspersson
Claes Caspersson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): Sommaräng, signerad och daterad Claes Caspersson 111/250, färglitografi, bildmått ca 69x54 cm

476288

2017-08-02