M Pyk Slussen
Vollendet
2017-08-03
476291
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot gul bakgrund, signerad och numrerad 108/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad