Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERNT ERLANDSSON, Kristianstad, 1905, teservis, 3 dlr, silver, bestående av tekanna, skrin med lock samt kanna, förgylld insida, kontrollstämplade, höjd kanna ca 28 cm, vikt ca 2430g

Smärre slitage

476315

2017-08-01