Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KAFFESERVIS, silver, 4 dlr, bestående av GEWE sockerskål, gräddkanna samt bricka, samt kaffekanna med svenska importstämplar, höjd kanna ca 18 cm, vikt ca 998g

Smärre slitage

476317

2017-08-01