Georg Jensen årsskedar

Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, årsskedar, 7 st, förgyllt sterlingsilver, bestående av: 1974-1980, vikt ca 317 g

Minimalt slitage

476325

2017-08-01