Nattvardskalk

Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk
Nattvardskalk

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

NATTVARDSKALK, silver, 1900-tal, svensk importstämpel, förgylld inuti, dekor av hjärtan, foten med genombrutet mönster, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 112 gram.

476326

2017-08-03