Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
NATTVARDSKALK, silver, 1900-tal, svensk importstämpel, förgylld inuti, dekor av hjärtan, foten med genombrutet mönster, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 112 gram.
476326
2017-08-03