Silverbricka

Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SILVERBRICKA, GEWE, 1977, kontrollstämplad, ca 30x22 cm, vikt ca 710g

Minimalt slitage

476327

2017-08-01