Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMLING SILVER, 6 dlr, bestående av GEWE gräddkanna samt 2 sockerskålar med förgylld insida, bricka, ljussläckare samt vas, höjd vas ca 25 cm, vikt ca 650g vikt ca 650g

Minimalt slitage

476332

2017-08-01