Samling silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMLING SILVER, 6 dlr, bestående av GEWE gräddkanna samt 2 sockerskålar med förgylld insida, bricka, ljussläckare samt vas, höjd vas ca 25 cm, vikt ca 650g vikt ca 650g
Minimalt slitage
476332
2017-08-01