Ernst Wehncke docka

Ernst Wehncke docka
Ernst Wehncke docka
Ernst Wehncke docka
Ernst Wehncke docka
Ernst Wehncke docka
Ernst Wehncke docka
Ernst Wehncke docka
Ernst Wehncke docka

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERNST WEHNCKE, Tyskland, 1940-tal, docka i celluloid och textil, sjuksköterska, höjd ca 38 cm

Minimalt slitage, skorn med skador

476333

2017-08-01