Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSALSBORD på pelarfot, 1800-tal, mahogny, 3 iläggsskivor, höjd ca 74, diameter 139, total längd 319 cm
smärre ytslitage
476334
2017-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här