Matbord 1800-tal mahogny

Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSBORD på pelarfot, 1800-tal, mahogny, 3 iläggsskivor, höjd ca 74, diameter 139, total längd 319 cm

smärre ytslitage

476334

2017-08-01