BROSCHER, 3 st, HALSBAND

BROSCHER, 3 st, HALSBAND
BROSCHER, 3 st, HALSBAND
BROSCHER, 3 st, HALSBAND
BROSCHER, 3 st, HALSBAND
BROSCHER, 3 st, HALSBAND
BROSCHER, 3 st, HALSBAND
BROSCHER, 3 st, HALSBAND
BROSCHER, 3 st, HALSBAND

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALSBAND, silver med fasettslipade granater, längd ca 56 cm, BROSCHER, 3 st, silver varav 2 broscher förgyllda, en med miniatyrporträtt i keramik, en med fasettslipade granater, en med fasettslipad röd glasfluss, medföljande länkdelar

Bruksslitage

476338

2017-08-02