BROSCHER, 3 st, HALSBAND
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALSBAND, silver med fasettslipade granater, längd ca 56 cm, BROSCHER, 3 st, silver varav 2 broscher förgyllda, en med miniatyrporträtt i keramik, en med fasettslipade granater, en med fasettslipad röd glasfluss, medföljande länkdelar
Bruksslitage
476338
2017-08-02