Susanna Hesselberg färgfotografi typ C

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SUSANNA HESSELBERG(Norge, född 1967): No title, signerad, daterad och numrerad på baksidan Susanna Hesselberg 2002, 3/5, färgfotografi typ c, 103x160 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

476344

2017-08-03