Elisabet Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ELISABET OSCARSSON (född 1950): Utan titel,
signerad på baksidan Elisabet Oscarsson, olja på duk, ca 210x130 cm

476351

2017-08-02