Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CHRISTINA OLIVECRONA (född 1959): "Följeslagare", signerad CO samt a tergo Chtistina Olivecrona, olja på duk, ca 129x101 cm
Zustandsbeschreibung
476352
2017-08-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner