Christina Olivecrona oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CHRISTINA OLIVECRONA (född 1959): "Följeslagare", signerad CO samt a tergo Chtistina Olivecrona, olja på duk, ca 129x101 cm

Zustandsbeschreibung

476352

2017-08-02