Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
JAN ERIK WILLGOHS (född 1952): "Å få endene til å mötes", signerad a tergo, J. E. Willgohs, 1020, olja på duk, ca 126x108 cm
476353
2017-08-02