Jolus herrarmbandsur i 18 k
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOLUS, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 493571, cal sannolikt Landeron, länk i gulddoublé (ej original), diameter 37,5 mm
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla samt glas, bucklor och bruksslitage
476366
2017-08-01