Jolus herrarmbandsur i 18 k

Jolus herrarmbandsur i 18 k
Jolus herrarmbandsur i 18 k
Jolus herrarmbandsur i 18 k
Jolus herrarmbandsur i 18 k
Jolus herrarmbandsur i 18 k
Jolus herrarmbandsur i 18 k
Jolus herrarmbandsur i 18 k
Jolus herrarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOLUS, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 493571, cal sannolikt Landeron, länk i gulddoublé (ej original), diameter 37,5 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla samt glas, bucklor och bruksslitage

476366

2017-08-01