Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i krita samt signerad i plåten , litografi, provtryck, ca 49x64 cm

Oramad, hanteringsveck

476371

2017-08-13