Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i krita samt signerad i plåten , litografi, provtryck, ca 49x64 cm
Oramad, hanteringsveck
476371
2017-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här